Slaglåspistoler

Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SLAGLÅSPISTOLER, 1 par, franska, singerade F & A Penel Freres (Francois & Antoine P. S:t Etienne 1746-60), ändrade från flintlås, oktagonala kammarstycken signerade i guld, signerade lås, helstockar i valnöt med stålbeslag, längd 41 cm

Slitage, träskada vid ena låset

254690

2014-10-02