Fåtöljer Fagas

Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Danmark, 1960-tal, Fagas, teak, lösa dynor med blå plysch

Smärre ytskador, torkad stoppning, sliten klädsel

254691

2014-07-03