Fåtöljer Fagas

Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, "USA 75", Folke Ohlsson, Dux, 1900-talets andra hälft, teak, lösa dynor röd resp blommig klädsel

Smärre ytskador, torkad stoppning, sliten klädsel

254693

2014-07-03