Soffa modell waxholmaren

Soffa modell waxholmaren
Soffa modell waxholmaren
Soffa modell waxholmaren
Soffa modell waxholmaren
Soffa modell waxholmaren
Soffa modell waxholmaren
Soffa modell waxholmaren
Soffa modell waxholmaren

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA modell "Waxholmaren", design Åke Axelsson för Gärsnäs, 1900-talets andra hälft, rödlackerad, 3 lösa röda dynor medföljer, längd ca 154 cm

Lagningar, slitage

254697

2014-07-03