Delacroix grafiskt blad

Delacroix grafiskt blad
Delacroix grafiskt blad
Delacroix grafiskt blad
Delacroix grafiskt blad

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DELACROIX, Eugène, efter: "Un seigneur du temps de Francois 1er", signerad i trycket, etsning, ca 18x13 cm

Gulnader

254709

2014-07-04