Klubbat för:
102 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
SIDEBOARD med marmorskiva, Louis XV-stil med orientalisk träskuren dekor, 18/1900-tal, bonat lövträd, höjd 72, 192x67 cm
Proveniens: Häringe slott
Skivan spräckt samt dekorskador
254711
2014-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här