Sideboard med marmorskiva Louis XV-stil

Klubbat för:

102 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

SIDEBOARD med marmorskiva, Louis XV-stil med orientalisk träskuren dekor, 18/1900-tal, bonat lövträd, höjd 72, 192x67 cm
Proveniens: Häringe slott

Skivan spräckt samt dekorskador

254711

2014-07-06