Sven Erixon litografi
2014-07-03
254715
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXON, Sven X:et (1899-1970): Dansbanan i Tumba, färglitografi, numrerad 115/360, 53x64 cm