Reseljustake 1700-tal

Reseljustake 1700-tal
Reseljustake 1700-tal
Reseljustake 1700-tal
Reseljustake 1700-tal
Reseljustake 1700-tal
Reseljustake 1700-tal
Reseljustake 1700-tal
Reseljustake 1700-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESELJUSSTAKE, silver, 1700-talets slut, otydliga stämplar, möjligen Stockholm, höjd ca 6 cm, vikt ca 160 g

254717

2014-07-03