Salongsbord i Louis XVI-stil

Salongsbord i Louis XVI-stil
Salongsbord i Louis XVI-stil
Salongsbord i Louis XVI-stil
Salongsbord i Louis XVI-stil
Salongsbord i Louis XVI-stil
Salongsbord i Louis XVI-stil
Salongsbord i Louis XVI-stil
Salongsbord i Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal, betsat och skulpterat trä, skiva med spegelglas och gallerkant, två lådor och skivor för ljusbrickor, höjd 52, diameter 60 cm
Proveniens: Häringe slott

Slitage

254720

2014-07-06