Bänk i barockstil Italien

Bänk i barockstil Italien
Bänk i barockstil Italien
Bänk i barockstil Italien
Bänk i barockstil Italien
Bänk i barockstil Italien
Bänk i barockstil Italien
Bänk i barockstil Italien
Bänk i barockstil Italien
Bänk i barockstil Italien
Bänk i barockstil Italien
Bänk i barockstil Italien
Bänk i barockstil Italien

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, Italien, barockstil, 1800-talets slut, skulpterad och graverad dekor, höjd 53, 83x44 cm
Proveniens: Häringe slott

254724

2014-07-06