Bord i barockstil
2014-07-06
254731
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORD, barockstil, dekor delvis träskuren och pastellage, förgyllt, 1800-tal, höjd 77, 87x65 cm
Proveniens. Häringe slott
Skivan ej ursprunglig, slitage, lagningar