Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELDSKÄRM, Louis XV-stil, 1800-tal, träskuren och förgylld dekor, hissbar skärm med sidenklädsel med rosor, höjd 120x75 cm
Proveniens: Häringe slott
254735
2014-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här