Jardinjär i majolika

Jardinjär i majolika
Jardinjär i majolika
Jardinjär i majolika
Jardinjär i majolika
Jardinjär i majolika
Jardinjär i majolika
Jardinjär i majolika
Jardinjär i majolika
Jardinjär i majolika
Jardinjär i majolika
Jardinjär i majolika
Jardinjär i majolika
Jardinjär i majolika
Jardinjär i majolika

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINJÄR, majolika, med hänklar och fötter i tenn, höjd 28, längd 48 cm
Proveniens: Häringe slott

Skador

254738

2014-07-06