Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, bonad furu, med fyllningar, höjd 179, 150x61 cm, en nyckel finns
Proveniens: Häringe slott
Skador, lagningar, kompletteringar, en nyckel saknas
254739
2014-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här