Skåp i bonad furu 1700-tal

Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal
Skåp i bonad furu 1700-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, bonad furu, med fyllningar, höjd 179, 150x61 cm, en nyckel finns
Proveniens: Häringe slott

Skador, lagningar, kompletteringar, en nyckel saknas

254739

2014-07-06