Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 2 st., snarlika, Frankrike, Louis XV-stil, 1800-tal, grön sammetsklädsel
Proveniens: Häringe slott
Skador
254741
2014-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här