Kista i ek 1700-tal

Kista i ek 1700-tal
Kista i ek 1700-tal
Kista i ek 1700-tal
Kista i ek 1700-tal
Kista i ek 1700-tal
Kista i ek 1700-tal
Kista i ek 1700-tal
Kista i ek 1700-tal
Kista i ek 1700-tal
Kista i ek 1700-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

KISTA, ek, 1700-tal, metallbeslag, höjd 57, 97x49 cm
Proveniens: Häringe slott

Kistan låst

254742

2014-07-06