Acke Åslund oljemålning

Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning
Acke Åslund oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÅSLUND, Acke (1881-1958): "Häst som ryggar"-motiv från Ljungrens vedgård, Värmdögatan, monogramsignerad och daterad AÅ 1917, olja på pannå, 30x39 cm

254764

2014-07-04