Beth Zeeh oljemålning

Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning
Beth Zeeh oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ZEEH, Beth (1911-2004): Röda fält vid Montpellier, signerad Beth Zeeh, olja på duk, 38x55 cm

254766

2014-07-04