Vaser Kina

Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina
Vaser Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

1 200 SEK

VASER, 2 st, porslin, Kina, 16/1700-tal, dekor av blommor, höjd ca 10-10,5 cm

En med lagning

254773

2014-07-04