Skrivschatull

Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PULPETSKRIN, allmoge, 1800-tal, dekor av blommor, höjd 19,5, 33x23 cm

Slitage och sprickor

254774

2014-07-04