Oljemålning med marinmotiv
2014-07-04
254787
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Marinmålning, olja på duk, 22x32 cm
Krackelerad