Gerry Dinnage olja

Gerry Dinnage olja
Gerry Dinnage olja
Gerry Dinnage olja
Gerry Dinnage olja
Gerry Dinnage olja
Gerry Dinnage olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DINNAGE Gerry (England, född 1957): Komposition, signerad och daterad 96, olja på duk, 40x50 cm

Krackeleringar

254791

2014-07-08