Carl Schlichting-Carlsen blomsterstilleben

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SCHLICHTING-CARLSEN, Carl Peter August (Danmark, 1852-1903): Blomsterstilleben, signerad SCarlsen, olja på duk, 30x26 cm

254799

2014-07-04