Walter Linis oljemålning
2014-07-07
254826
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINIS Walter (född 1930): Komposition, signerad och daterad Linis 06, olja på duk, 60x60 cm
Tryckmärken