Walter Linis oljemålning
2014-07-09
254829
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LINIS Walter (född 1930): Modell, signerad och daterad Linis 06, olja på duk, 60x70 cm