Walter Linis oljemålning

Walter Linis oljemålning
Walter Linis oljemålning
Walter Linis oljemålning
Walter Linis oljemålning
Walter Linis oljemålning
Walter Linis oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LINIS Walter (född 1930): Modell, signerad och daterad Linis 06, olja på duk, 60x70 cm

Kuntoraportti

254829

Päivämäärä:

2014-07-09