Walter Linis oljemålning
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LINIS Walter (född 1930): Modell, signerad och daterad Linis 06, olja på duk, 60x70 cm
Kuntoraportti
254829
Päivämäärä:
2014-07-09