Einar Jolin Stockholm

Einar Jolin Stockholm
Einar Jolin Stockholm
Einar Jolin Stockholm
Einar Jolin Stockholm
Einar Jolin Stockholm
Einar Jolin Stockholm

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976): Stockholmsutsikt med häst och släde i förgrunden, signerad och daterad Jolin 1950, olja på duk, 19x24 cm

254852

2014-07-04