Olof Ågren Tullinge akvarell

Olof Ågren Tullinge akvarell
Olof Ågren Tullinge akvarell
Olof Ågren Tullinge akvarell
Olof Ågren Tullinge akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅGREN, Olof (1874-1962): "Tullinge", signerad och daterad Olof Ågren 1931 Tullinge, akvarell, 31x34 cm

254854

2014-07-04