Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FAT, porslin, Kina, 1700-talets början, dekor i famille verte med motiv av blommor, diameter ca 34 cm
Lagningar, glasyrbortfall, nagg, undersidan med retuschering
254890
2014-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här