Ilon Wikland färglitografi

Ilon Wikland färglitografi
Ilon Wikland färglitografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIKLAND, Ilon (född 1930): Lekande barn, signerad Ilon Wikland, 60/330, färglitografi, 37x49 cm
Proveniens: Häringe slott

Fläckar, saknar glas

254891

2014-07-06