Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WIKLAND, Ilon (född 1930): Segelbåt vid Dalarö Skans, signerad Ilon Wikland, 60/330, färglitografi, 36x49
Proveniens: Häringe slott
254895
2014-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här