Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
PETTERSSON, Inge (född 1944): "Vallmoäng i sydfrankrike", signerad Inge Pettersson, olja på duk, 81x65 cm
Proveniens: Häringe slott
254900
2014-07-06