Inge Pettersson olja på duk

Inge Pettersson olja på duk
Inge Pettersson olja på duk
Inge Pettersson olja på duk
Inge Pettersson olja på duk
Inge Pettersson olja på duk
Inge Pettersson olja på duk

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

PETTERSSON, Inge (född 1944): "Vallmoäng i sydfrankrike", signerad Inge Pettersson, olja på duk, 81x65 cm
Proveniens: Häringe slott

254900

2014-07-06