Förgyllt konsolbord med vit stenskiva
2014-07-04
254933
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KONSOLBORD, stenskiva, 1900-talets början, rokokostil, delvis förgylld dekor av rocailler, akantusblad, svängda ben, total höjd ca 76 cm
Lagning, förstärkt, kraftiga sprickor, slitage