Förgyllt konsolbord med vit stenskiva

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLBORD, stenskiva, 1900-talets början, rokokostil, delvis förgylld dekor av rocailler, akantusblad, svängda ben, total höjd ca 76 cm

Lagning, förstärkt, kraftiga sprickor, slitage

254933

2014-07-04