Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KONSOLBORD, stenskiva, 1900-talets början, rokokostil, delvis förgylld dekor av rocailler, akantusblad, svängda ben, total höjd ca 76 cm
Lagning, förstärkt, kraftiga sprickor, slitage
254933
2014-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här