Silverljusstake på örnklo

Silverljusstake på örnklo
Silverljusstake på örnklo
Silverljusstake på örnklo
Silverljusstake på örnklo
Silverljusstake på örnklo
Silverljusstake på örnklo
Silverljusstake på örnklo
Silverljusstake på örnklo

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKE, silver, omkring 1900, otydliga stämplar, fot av örnklo, höjd 18 cm

Slitage

254934

2014-07-04