Sigvard Bernadotte

Sigvard Bernadotte
Sigvard Bernadotte
Sigvard Bernadotte
Sigvard Bernadotte
Sigvard Bernadotte
Sigvard Bernadotte

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNADOTTE, Sigvard (1907-2002): (3) "Spelkort", signerade och numrerade, 83-84, färglitografier, ca 38x25 cm

Gulnader, glasskador, ur passepartout

254939

2014-07-07