Miniatyr

Miniatyr
Miniatyr
Miniatyr
Miniatyr

Klubbat för:

4 000 SEK

1 500 SEK

MINIATYR, 1800-tal, Frankrike, föreställande Josephine Bonaparte, olja på ben, ram i mässing, fasettslipad glas, ca 6,5x5 cm

Ben med spricka, glas med nagg

254943

2014-07-05