Klubbat för:
4 000 SEK
1 500 SEK
MINIATYR, 1800-tal, Frankrike, föreställande Josephine Bonaparte, olja på ben, ram i mässing, fasettslipad glas, ca 6,5x5 cm
Ben med spricka, glas med nagg
254943
2014-07-05