Spegel med konsolbord nyrokoko
Klubbat för:
5 200 SEK
5 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, pastellage, med stenskiva, krönet med dekor av fåglar, spegelns mått ca 207x88, konsolbordets mått, höjd 48, 80x37 cm
Skador, delar saknas, delar medföljer
254951
2014-07-05