Bertram Schmiterlöw etsningar

Bertram Schmiterlöw etsningar
Bertram Schmiterlöw etsningar
Bertram Schmiterlöw etsningar
Bertram Schmiterlöw etsningar

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHMITERLÖW, Bertram (1920-2002): (2) Stockholmsmotiv, signerade Schmiterlöw och daterade -44, numrerad 66/200, respektive -48, 31/200, etsningar, 24x26 resp 12x15 cm

Ena glaset trasigt

254960

2014-07-05