Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SCHMITERLÖW, Bertram (1920-2002): (2) Stockholmsmotiv, signerade Schmiterlöw och daterade -44, numrerad 66/200, respektive -48, 31/200, etsningar, 24x26 resp 12x15 cm
Ena glaset trasigt
254960
2014-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här