Bokstöd

Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd
Bokstöd

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKSTÖD, 1 par, patinerad metall o ben på marmorsocklar, 1900-talets mitt eller första hälft, höjd 16, 15x8 cm

Obetydligt slitage

254962

2014-07-05