Bord i valnötsfanér

Bord i valnötsfanér
Bord i valnötsfanér
Bord i valnötsfanér
Bord i valnötsfanér
Bord i valnötsfanér
Bord i valnötsfanér
Bord i valnötsfanér
Bord i valnötsfanér

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1950/60-tal, Tjeckoslovakien, valnötsfanér, ben med kryss i form av rundstav, höjd 65,5, 65x65 cm

Ytslitage

254971

2014-07-05