Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1950/60-tal, Tjeckoslovakien, valnötsfanér, ben med kryss i form av rundstav, höjd 65,5, 65x65 cm
Ytslitage
254971
2014-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här