Susanne Nielsen akryl

Susanne Nielsen akryl
Susanne Nielsen akryl
Susanne Nielsen akryl
Susanne Nielsen akryl

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NIELSEN Susanne (samtida): Komposition, signerad och daterad a tergo 1990, akryl på duk, 75x71 cm

254973

2014-07-08