Målning

Målning
Målning
Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RIMMER Gustav P (Danmark, 1904-1984): Fartyg i hamn, otydligt signerad, olja på duk, 69x98 cm

Gustav P Rimmer- Danmark - 1904-1984

254979

2014-07-10