Svend Arvidsen oljemålning

Svend Arvidsen oljemålning
Svend Arvidsen oljemålning
Svend Arvidsen oljemålning
Svend Arvidsen oljemålning
Svend Arvidsen oljemålning
Svend Arvidsen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARVIDSEN Svend (född 1908): "Christiansö", signerad S Arvidsen, olja på duk, 65x95 cm.

254980

2014-07-09