Skrivbord engelsk stil

Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, betsat trä, infällt skrivunderlag i brunt konstskinn med präglad gulddekor, profilerade sidostycken samt lådor, höjd ca 77, 121x60 cm

Skador, slitage

254981

2014-07-06