Vinterlandskap 1900-tal

Vinterlandskap 1900-tal
Vinterlandskap 1900-tal
Vinterlandskap 1900-tal
Vinterlandskap 1900-tal
Vinterlandskap 1900-tal
Vinterlandskap 1900-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

Sigurd Sølver SCHOU (1875-1944): Vinterlandskap med stuga, signerad, olja på duk, 64x94 cm

254982

2014-07-09