Fåtölj nyrokoko

Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJ, nyrokoko, 1800-tal, betsat trä, rosa sammetsklädsel, skuren dekor av bl a claw and ball liknande fötter, svängda ben, på hjultrissor i mässing, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, fläckar

254983

2014-07-06