Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger, diameter 16-22 cm
Nagg, skålens kant slipad
254992
2014-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här