Vitvinsglas 1800talets första hälft

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITVINSGLAS, 10 st, 1800-talets första hälft, graverad dekor, höjd ca 15 cm

Nagg

255005

2014-07-07