Kåsa i tenn

Kåsa i tenn
Kåsa i tenn
Kåsa i tenn
Kåsa i tenn
Kåsa i tenn
Kåsa i tenn
Kåsa i tenn
Kåsa i tenn
Kåsa i tenn
Kåsa i tenn
Kåsa i tenn
Kåsa i tenn

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

KÅSA, tenn, nyrokoko, stämplad Carl August Nilsson Nyköping 1865, handtag i form av snäcka, höjd 6, längd 22,5 cm

Bucklor och skador

255014

2014-07-07